Piyasada Yerinizi Alın

Her türlü web tasarım ihtiyacınızı gideriyoruz. Sizleri eksiksiz bir şekilde dinleyerek ihtiyaçlarınızı karşılamaya özen gösteriyor ve ihtiyacınızdan faslasını hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

Hem Fikir Hem İş Üretiyoruz

Web sitenizin veya markanızın sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Takipçi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Her yıl popülerliği kat kat artan sosyal medyada en büyük markalar da tanıtımlarını yapmaya başladılar ve en etkili reklamlar sosyal medyada yapılıyor.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Bir markanın web sitesi o markanın internet dünyasındaki itibarını ve kalitesini yansıtır. Şık ve görsel bir tasarım ziyaretçinin o markaya olan bakış açısını olumlu yönde değiştireceği gibi, kötü ve özensiz bir tasarım da ziyaretçinin o markaya olan bakış açısını olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Web Yazılım

Firmaların ve kişilerin internet üzerinde daha fazla kişiye ulaşması, daha çok kişi tarafından sayfası ziyaret edilen kişi ve kurum haline gelmesi için dinamik ve statik web sayfası büyük önem taşıyor. Web sitesi tasarımı konusunda uzun yıllardır onlarca firma, yüzlerce kişiye hizmet veren firmamız, şimdi de sizi ve ürününüzü milyonlara ulaştırmak istiyor. İster ürününüzü tanıtan ve ürünle veya kendinizle ilgili bilgilerin olduğu bir web sitesi isteyin, isterseniz bütün bunların yanı sıra haber kanalı, mesaj panosu, forum, anket, e-mail listesiyle üyelik alanları gibi sık sık güncellenebilen bölümlerin olduğu bir web sitesi. Yani ister statik web sayfası talep edin, isterseniz dinamik ve statik web sayfası. Siz isteyin, biz en kalitelisini, en estetik ve beğenileni tasarlayalım. Genellikle ASP, .PHP, JSP, HTML gibi sunucu taraflı dil uzantılarından oluşan dinamik web sitesi daima hızlı ve rahatça güncellenir, web yapımcıya bağımlı olmaksızın siteyi güncellenebilir, web sunucuda en az yer kullanılır. Statik web sayfası; statik web sitesinde veya bir web sitesinin statik kısmında web sayfaları, tasarımcının hazırladığı, web sunucuya yüklenen, içeriğiyle yapısı değiştirilmeyen sitelerdir. Daha çok bilgi vermeye yönelik olan bu sayfaların maliyeti biraz daha düşüktür. Dinamik ve statik web sayfası konusunda desteğe ihtiyacınız varsa, arayın görüşelim.

Mobil Uyumlu

Hazır şablonlar üzerinde görsel şov sunan HTML5 veri tabanlı canlı görsel web hizmeti sağlayan mobil telefon ve tabletlere uyum sağlayan kolay açılır,  yazılım uygulamalarına Responsive Web tasarım denilmektedir. Temalar oldukça modern geniş içerikli bir o kadar da sade aktarım ile kolay kullanım göstermektedir. Dizayn işlemleri ve tasarımı oldukça zevkli olan kişisel tema oluşturabileceğiniz insanları cezbeden gelişmiş firmaların tercih ettikleri muhteşem yazılımlar olmaktadır. Bazen yoğun renkli temalarla ihtiyacınıza uygun tasarım yapılabilir. Medya, teknoloji, video aktarma, haber, spor, kültürel, kişisel, alışveriş, gezi, gibi sektörlere uygun tasarım yapılması kaçınılmaz bir durumdur. Responsive Web tasarım uygulamalarından esinlenerek yapılan siteler tasarım edilen sitelerde eğer sizler mobil uygulama yâda tablet yardımıyla internet bağlantısı yapıyorsanız orijinal kalitesi neyse yani sistemin orijinal haliyle bağlantı yapılmasına olanak sağlıyor. Hızlı işlem yapılmasına olanak sağlayan dosya paylaşımı kolay olan paket miktarları şeklinde fiyatlandırma yapılan teknik destek ekibi sonsuz olan uzman kadroların gücüyle sosyal medyanın da çok sık kullandığı Google arama motorunun can kaynağı ve dostu olan anlaşılabilir metinlerin kullanıldığı uygulamaları yazılım destekli veri tabanlarıdır. Elektronik ahenkler oldukça kullanışlıdır. Hatasız uygulama sağlayan alt yapıda uygun kolay bakım yapılan gezinme işlemi kolay olan kontrol panelleri sağlam tasarruflu yazılım uygulamaları olmaktadır. Tüketici yorumları son zamanlarda oldukça pozitif düşük maliyetli ücretlere tabi tutulan orijinal tasarım harikasını ifade eden son sistem teknolojidir.

Yaratıcı Web Tasarımları

Dijital sektörde her ne kadar yazılım ön planda olsa da bir site de en önemli şey ise tasarımdır. Yaratıcı ve modern bir tasarımla müşterilerinizin ilgisi sizin üstünde olur. Bir çok iddialı firma yazılıma önem gösterirken tasarımı hep  ikinci planda tutuyor biz ise ikisinin bir bütün olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden tasarımlarımızla fark yaratmaya devam ediyoruz.. Sizin istekleriniz doğrultusun da en iyi tasarımı çıkarıp müşterilerinizle olan ilişkilerinizi en olumlu şekilde artırıyoruz.

SİZ HALA TEKLİF ALMADINIZ MI?

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!