HDD

Harici Disk

Hafıza Kartı

USB

PC & MAC

Dijital Kamera

Eposta

Ses

Video

Resim

Dosya

Ve Diğerleri...

Hdd Kurtarma İşlemleri Nelerdir?

Hard diskinizin kurtarılması ve verilerinizin tekrar geri getirilmesi için mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Bizler de bu profesyonel desteği uygun fiyatlarla verdiğimizden dolayı hiçbir şekilde güven problemi yaşamanıza neden olmuyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında hdd kurtarma, dosyaların kurtarılması gibi seçenekler bulunmaktadır. Eğer bozulan bir diskteki dosyaları kurtarmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm dosyalarınızı geri getirecek ve sizlerin kullanımına sunacağız. Böylelikle kolay bir şekilde dosyalarınıza ulaşabilecek ve istediğiniz şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz. Kurtarma işlemleri sırasında diskinizin bozuk kısımlarını onaracak ve üzerinde bulunan tüm sorunları çözüme ulaştıracağız. Bazı işletim sistemleri yeni kurulurken veya yavaşça eskiyince çeşitli problemler çıkartabiliyor ve dosyalarınızı silebiliyor. Bu durumda bizlerden yardım alabilirsiniz.

HDD Nasıl Kurtarılır?

Disklerin kurtarılması için toplamda iki alternatif bulunmaktadır. Bu alternatiflerden bir tanesi yazılım, diğeri ise donanımsal çözümlerdir. Donanımsal çözümler en son kullanılabilecek hdd kurtarma işlemleridir. Donanımsal problemlerde genellikle su teması, yere düşme ve kırılma gibi sorunların çözümleri bulunmaktadır. Yazılımsal problemlerde ise işletim sistemi çökmesi bulunuyor. Bizler de bu durumlarda diskinizi geri kurtarabilmekteyiz.

Fiziksel Hasarı Olan Hard Diskten Data Kurtarma

Elinizde bulunan diskin donanımsal veya yazılımsal bu problemi varsa derhal bizlere başvuru yapmalısınız. Başvuru yaptığınız andan itibaren cihazınızı bizlere teslim edebilir ve harddiskten data kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Vermiş olduğumu hizmette verileri kurtaracak tüm teknolojik aletler bulunmaktadır. Bu işlemleri özel mekanımızda yaptığımızdan dolayı cihazınızın hiçbir şekilde zarar görmesine izin vermiyoruz.

Eğer diskinize su dökülmüşse, yüksek elektrikten bozulmuşsa, yere düşmüşse derhal bizlere başvuru yapmalısınız. Başvuru yaptığınız anda cihazınızın kurtarılabilir olup, olmadığını da öğrenebilirsiniz. Kurtarılacak olan tüm belgelere ulaşabilir ve sizlere yollayabiliriz. Diskiniz yere düşmüş olsa bile veya kırılmışsa yine de cihazın içerisinde bulunan parçalardan geçmişe ulaşabiliyor ve verileri kolay bir şekilde kurtarabiliyoruz.

 Hard Diskten Veri Kurtarma Teknolojilerimiz

Kullanmış olduğumuz tüm teknolojilerin kalitesinden bahsetmek gerekirse, bozuk olan bir cihazdaki verileri bile kurtarmaktadır. Harddiskten data kurtarma teknolojilerimiz cihazın içerisinde olan en ufak bir belgeye kadar ulaşabilmektedir. Her cihazın mekanizmasını çözebilen teknolojilerimiz aynı zamanda hard diskin performansını da yüksek oranda arttırmaktadır. Performansa etki ve eski kullandığınız dosyalara ulaşmak istiyorsanız, bize ulaşın.

Her Türlü Verilerinizi
Laboratuvar Ortamında Güvenle Kurtarıyoruz!

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!