Bilkent Bilgisayar Servisi

Bilkent Bilgisayar Servisi

Bilgisayar artık hayatımızda çok büyük bir etki yaratmaya başladı. Çünkü bütün işlerimizi buradan hallediyoruz ve bunun yanı sıra çoğu kişi günlerini bilgisayar karşısında geçiriyor.  Bu açıdan bilgisayarlar ile ilgili bir sorun yaşandığı zaman bu sorunu en kısa süre içinde çözmek en önemli konudur. Eğer bu konuda belli bir çözüm bulamıyorsanız Bilkent Bilgisayar Servisi size en net ve en kaliteli çözümü getiriyor. Ankara’da yaşayanlar için bilgisayarsız kalmak hemen hemen imkansızdır. Çünkü bilgisayarınıza dair tüm işlemleri en kısa sürede çözüyoruz ve size geri teslim ediyoruz.

Bilgisayarınızda sadece sorun yaşamanız servis durumunu gerektirmez. Bunun yanı sıra normal bilgisayarınızı rutin bir bakım içinde tutmak isteyebilirler ya da gerekli güncellemeleri yapmak konusun da zorluk yaşıyor olabilirler. Bilkent Bilgisayar Servisi size bu konuda yardım ederek bilgisayar adına bütün işlemlerinizi en uygun fiyatlarla en kaliteli şekilde gerçekleştiriyor. Artık bilgisayarınız ile ilgili bir sorun yaşadığınız zaman kendinizi kötü hissetmenize ve bu yüzden stres içinde kalmanıza gerek yoktur.

devamı

Kurumsal bilgisayar bakım anlaşması

Günümüz teknolojilerinin hızla gelişmesi büyük firmalarında işlerinin kolaylaşması için, zamandan tasarruf sağlamak adına kurumsal kökenli firmalar kurumsal bilgisayar bakım anlaşması sağlayarak firmalarının teknik problemler yaşama riskini daha aza indirilmesini sağlamaktadır. Kurumsal firmalara bağlı olan özel tasarımlı kurum programları ve donanımların kontrollerinin sağlanması sayesinde çalışanların işlerini daha sağlama almaktadırlar. Bununla beraber kurumsal firmalar anlaşma sağladıkları kurumsal bilgisayar bakım anlaşması için beklentileri, casus yazılım programları, virüs programları, sistem denetleyicilerinin sağlanması için kurulan programlar, ağ yapılandırması isteniliyorsa server yapılandırılması, CC TV güvenlik sistemlerinin kontrol edilmesi özellikler sağlayan birçok şekilde yazılımsal gelişmeleri anlaşma dahilinde sağlamaktadırlar. Kurumsal bilgisayar bakım anlaşmaları; kamu kurumlarında, özel kurumsal şirketlerde, bankalar, şirket ağları olan firmalarda, tasarım sağlayan kurumlarda, gıda hizmeti veren kurumsal firmalarda sağlanmaktadır. Bu anlaşmalar dâhilinde bilgisayarların tozlu ofis ortamlarında bulunması sebebiyle bilgisayarlarda performans düşüklüğüne neden olmaktadır. İlgili teknik ekip bu bilgisayarların fan ve hard disk kısımlarında bulunan tozların temizlenmesi için görev almaktadırlar. Fan ve hard disk temizliğinin dışında klavye, kullanılıyorsa fare cihazının temizliği şirket çalışanları açısından hijyen oluşturmaktadır. Kurumsal firmalar ağ sistemlerine ve çalışanların bilgisayarlarının bakımlarına her zaman önem göstermektedirler. Çalışanların bilgisayarlarında yaptıkları işleri gözlemlemek ve şirket bilgilerinin dış kaynaklara aktarılmasını engellemek maksadıyla özel geliştirilen programlar ve donanımlar sayesinde çalışanların yaptıkları işleri ve kurumsal bilgilerin gizliliğini kurumsal firma yöneticileri ve sahipleri tarafından kontrolü ve korunması sağlanacaktır.

devamı

Ümitköy bilgisayar servisi

Ümitköy bilgisayar servisi olarak her konuda kendini kanıtlamış en güvenilir firmalar arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyetine yönelik verdiğimiz hizmetlere her geçen gün bir yenisini ekleyerek büyümeye devam ediyoruz. Çizgimizi bozmadan uzun yıllar daha hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Ankara ve çevresine yerinde servis hizmeti vererek sizleri getirip götürme zahmetinden kurtarıyoruz. Uzman ekibimiz gerekli durumlarda bilgisayarlarınızı servisimize alarak arızası ve ücreti hakkında sizi bilgilendiriyor, onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda teslim ediyor. Uzman teknisyenlerle çalışan firmamız uygun fiyatlarla garantili hizmet vererek her zaman yaptığı işin arkasında durmaktadır. Her marka ve model Notebook, Laptop ve masaüstü bilgisayarlarınızın tamiri, bakımı, onarımı, yedek parça değişimi ve satışı firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Ümitköy bilgisayar servisi olarak ana kart tamiri ve değişimi, ekran kartı tamiri ve değişimi, yerinde ağ kurulumu, format atma, klavye sorunları, adaptör arızaları, işlemci arızaları, menteşe kırılması, florasan arızaları, hard disk tamiri ve değişimi, şifre kırılması, bakım anlaşması, veri kurtarma gibi birçok hizmet yer almaktadır. Bilgisayarlarınız arıza sinyalleri vermeye başladığı zaman kesinlikle karıştırmayın ufak bir arızayı telafisi olmayan arızalara dönüştürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçerek uzman teknisyenlerimize teslim etmektir. Müşteri potansiyelimizin her geçen gün yükselmesi, verdiğimiz hizmetin kalitesi ve firmamızın güvenilirliğinin en güzel kanıtıdır. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

devamı

Mustafa Kemal Mahallesi Bilgisayar Servisi

Mustafa Kemal Mahallesi Bilgisayar Servisi

Ankara’da yaşayanlar artık bilgisayar bakımı, onarımı ve servisi bakımından çok şanslılar. Çünkü en hızlı en kaliteli ve en profesyonel hizmeti Mustafa Kemal Mahallesi Bilgisayar Servisi sizlerin ayaklarına kadar getiriyor. Bilgisayar üzerinde sorun yaşadığınız yazılım hatası, virüs hatası ve aklınıza herhangi bir sorun gelirse gelsin en büyük yardım ve en kaliteli şekilde bu sorunları tamamen ortadan kaldırarak bilgisayarınızı eskisi gibi temiz ve sağlam şekilde size geri veriyoruz.  Tabi sadece sorun yaşadığınız zaman değil diğer durumlarda da yine bizim desteğimizi arkanıza alabilirsiniz.

Öyle ki bu duruma örnek verecek olursak belki bilgisayarınızda bir güncelleme yapmanız gerekiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz ya da bilgisayarınızın işletim sistemini değiştirmek istiyorsunuzdur. İşte tam bu noktada bizim yardımımız ile büyün bu güncellemeleri çok kolay ve hızlı bir şekilde en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Mustafa Kemal Mahallesi Bilgisayar Servisi sizlere en kaliteli hizmeti sunarken bilgisayarınızın son derece de sağlıklı kalmasına da özen gösteriyor ve sizin memnuniyetinizi kazanıyoruz. Bilgisayar ile ilgili tüm sorunlarınızda içiniz rahat bir şekilde bizi tercih edebilirsiniz.

devamı

Bilişim danışmanlığı

Teknoloji günümüz de hızla yayılmaya devam ediyor. En çok ihtiyacımızı karşılayan teknoloji harikası bilgisayarlarımız birçok ihtiyacımızı karşılıyor. İş yerlerinde ki dosyalarımız, seminerlerimiz, eğitim programlarımız ve daha bir sürü dosyalar. Artık bilgisayarlar insanlarla bütünleşmiş durumda. Birçok ihtiyacımızı karşılayabilen bu bilgisayarların donanımı en iyi şekilde olmalıdır. Bilgisayarın bakımı, titizlikle yapılmalı. Anti-virüs özelliklerine dikkat edilmelidir. Her bilgisayarın işlem gücünü ölçmek ve düzenlemek için bilişim danışmanlığı kapsamında kontrol edilmelidir. Haftalarca uğraşılan bir projenin küçük veya büyük bir sorunla bozulması şüphesiz korkunç olacaktır. Güvenilir bir yerde bilişim danışmanlığı adı altında bilgilenmek istiyorsanız Epoks Bilgisayar tam aradığınız kriterlerde. Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Ya da bakımını mı yapmak istiyorsunuz? Teknik servis bulunduğunuz yere gelip sorununuzu kökten halledecektir. Bilgisayarınızı yenilemek isterseniz de Epoks Bilişim aracılığı ile en güvenli şekil de bilgisayar satın alabilirsiniz. Bilgisayarla ilgili merak ettiklerinizi internetten araştırıp bulabilirsiniz fakat bulduğunuz hiç bir bilginin doğruluğundan hiç bir zaman emin olamazsınız. Aynı zamanda yüzeysel bilgiler doğrultusunda yorum yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışırsınız. Buna hiç gerek yok sahip olabileceğiniz Bilişim Danışmanlığı varken soruların cevabı artık çok kolay. Veri kurtarmada da profesyonel çalışan Epoks Bilgisayar bireyleri, sizin her sorunuzu çözümleyecektir. Reklamınızı yapmak için bir web sitesi ihtiyacınız olacaktır elbette. En iyi sitelerin yapımını üstlenen Epoks Bilgisayar anlaşılması kolay şekliyle hizmet vermekte.  Bilgiye kolay ulaşabilmek, inceleyip takip etmek ve en önemlisi hizmet alabilmek için www.epoxsoft.com

devamı

Hard Disk (HDD) yere düştü ne yapmalıyım?

Hardiskler veri depolama aygıtları olarak taşınabilir bir depolama birimi olmaları nedeniyle son derece önem taşımaktadırlar. Fakat söz konusu depolama aygıtları da zaman zaman birtakım sorunlarla karşılaşabilmektedirler. Bunların başında da yere düşme, darbelere maruz kalma gibi sorunlar sık sık karşımıza çıkmakta olan sorunların başında gelmektedir. İşte tüm bu sorunlara karşı yapılacaklar bu makalede yer alan önlem yazısından oluşmaktadır. Hard disk yere düştü ne yapmalıyım? Diyen bir kişinin yapması gereken elbette öncelikle profesyonel anlamda yetkili teknik destekten hizmet almaktır. Ancak bunun öncesinde bireysel olarak da yapılacak birtakım müdahaleler sonrasında da söz konusu sorunların önüne geçebilmek tamamen mümkün olabilmektedir. Öncelikle yapılması gereken hard diskin yere düşmesinin ardından ilk yirmi dört saat içerisinde herhangi bir cihaza takılmaması olacaktır. Bu cihazın yeniden sistemindeki elektronik tepkimelerinin dengeye girmesine yardımcı olacak ve böylelikle yazılımdaki darbelerin neden olduğu mantık hatalarının önüne geçmede yardımcı olacaktır. Ancak bununla birlikte dikkat edilmesi gereken durumlardan birisini oluşturması nedeniyle yere düşen hard diskin Raw dosya formatına dönüşüp dönüşmediği de önem taşımaktadır. Bu sayede yere düşen taşınabilir depolama aygıtının nitelikleri bakımından bütün yönleri analiz edilebilecektir. Hard disk yere düştü ne yapmalıyım? Sonuç olarak; yapılması gereken elbette yetkili bir teknik servisten uzman destek almak ise de bunu takip etmesi adına kullanıcının da yapabileceği birtakım hasarı önleyici hamlelerle bu sorunun önüne geçilmesi son derece mümkün olacaktır.

devamı

Macintosh Veri Kurtarma

Ücretsiz lisanslı programlardan birisi olan ve Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda istenerek ya da istenmeyerek silinen bütün verilerin yeniden kurtarılmasına yani recovery işlemlerinin yapılabilmesine yarayan Disk Drill ekstra ayarlar gerektirmeyen ücretsiz veri kurtarıcıdır. Bütünüyle profesyonel özellikler düşünülerek amatör ve orta düzey kullanıcılara uygun olarak otomatik ayarlardan oluşarak disk bölgelerini anlık taramaya alan bu programla veri kurtarma işlemlerinin yanında Disk Drill yedekleme işlemlerini de sağlamaktadır. Ekstra araçları da mevcut olan söz konusu macintosh veri kurtarma programında disk alanlarının temizlenmesi, yedeklenmesi, yükünün hafifletilmesine yarayan disk koruması, sürücü ve taşınabilir aygıtların virüslere karşı aktif korunması gibi ek özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Sağladığı bütün ücretsiz olanaklarının dışında pro sürümü de bulunan program macintosh veri kurtarma programları arasında söz konusu işletim sisteminde en fazla tercih edilenlerden birisi olarak sürekli kullanılmaktadır. Kullanım alanının bu denli yaygınlığı nedeniyle ve güvenilir resmi lisanslı bir nedeniyle süreklilik gösteren teknik anlamda işlevsel bir programı oluşturmaktadır. Yine başta gelen niteliklerinden birisini oluşturmsı adına ortaya koyduğu özelliklerinden birisini oluşturması adına Macintosh işletim sistemleri adına sunduğu teknik özelliklerinin yanında sistem temizleyici ve güçlendirici koruma özellikleri de yine bir başka yönünü oluşturmaktadır. Tek bir tuşla anında silinmiş fotoğraf, müzik, video ve daha pek çok bilgi ve görüntülerin yeniden dönüştürülmesini sağlayarak fonksiyonel hizmet sunmaktadır.

devamı

Salt Okunur Dosyaları Kurtarma

Taşınabilir diskinizdeki salt okunur dosyaları kurtarmak istiyorsanız bizlere başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Salt okunur olan dosyaların içerisinde bulunan yapıyı eski haline döndürüyor ve tekrar kullanabilmeniz için olanak sağlıyoruz. Harddiskten data kurtarma işlemlerinde kullandığımız tüm yöntemleri ve teknolojileri taşınabilir diskinize uyguluyoruz. Belleği olan tüm cihazların verilerini kurtarabiliriz.

devamı

Web Sayfası Yapan Firmayız

Kişisel veya kurumsal web sitesi konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Yeteneklerinizi, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi milyonlarca kişiye duyurmak, bir o kadar kişinin sitenizi ziyaret etmesini sağlamak, arama motorlarında üst sıralarda çıkmak mı istiyorsunuz? Her türlü web sitesi tasarlayan firmamız, bütün bu isteklerinizi, profesyonel ekibiyle yerine getiriyor. Birebir görüştüğümüz müşterilerimizden beklentilerini, ihtiyaçlarını ve taleplerini öğrenen ekibimiz, kişileri ya da firmaları hedef kitlesine doğru biçimde ulaştıracak web sayfası tasarımları sunar. Görselliği ve işlevselliği açısından çok beğenilecek, google aramalarıyla gelen ziyaretçilerin, aradıkları bilgilere kolaylıkla ulaşabilecekleri, dakikalarını geçirdikleri halde sıkılmayacakları bir web sayfasına sahip olmak istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçin. Uygun fiyat politikası, kaliteli hizmet misyonuyla web sitesi yapan firmalar içinde rakiplerini geride bırakan şirketimiz, sizi de memnun edecek. Hızla değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak, reklam ve tanıtım konusunda web sitesi sahibi olmak artık hayal değil. Arayın görüşelim, profesyonel webci arkadaşlarımız sizi, hayallerinize kavuştursun. Statik web sitesi, dinamik web sitesi, dinamik ve statik web sitesi, flash web tasarımı, portal ve e-ticaret… Siz tercih edin, biz uygulayalım…

devamı

Web Reklamcılığı

Son yıllarda hızla gelişen web reklamcılığı ülkemizde büyük bir gelişme göstermektedir. Ekonomik, esnek ve sağladığı avantajlar internet reklamcılığının önemini arttırmaktadır. İnternet reklamcılığı ölçülebilir, esnek, ekonomik ve interaktif avantajlar sağlamaktadır. Reklamların birçok türü bulunmaktadır. Arama motoru reklamları, e-mail reklamcılığı, içerik ağı reklamları, sosyal ağ reklamları, reklam siteleri internet reklamcılığının türleridir. Arama motoru reklamları arama motorlarında Sponsor bağlantı olarak görülen reklamlardır. Reklam veren kişi günlük bütçe belirler. Reklam tıklanarak günlük bütçesine ulaşır ve ertesi güne kadar görüntülenmez. Arama motoru reklamcılığı sistemleri Google, Adwords, Microsoft Ad Center’dir. E-mail reklamcılığı, kişiler takip etmek istedikleri reklamları mail listesine koydurur ve listedeki adreslere reklam mailleri gönderir. Listelerin güncelliği önemlidir. Mail listeleri bölgesel, sektörel ve yabancı gibi sınıflandırılmaktadır. E-mail reklamcılığının sağladığı avantajlar, reklam sadece ilgilenenlere gösterilir, ilgilendirmeyenlere gönderilerek fazla reklam harcaması önlenmektedir. Sınırlı sayıda kişilere gösterildiği için arama motoruna göre dönüşler daha azdır. Bu reklamlarda ücretlendirilme adres sayısına göre ücretlendirilme, mail listesine göre ücretlendirilme ve adres sayısına göre ücretlendirilmektedir. İçerik ağ reklamlarında ise verilen reklamlar yayıncıların web sitelerin gerekli kodların eklendiği yerlerde görüntülenmektedir. Reklamlar anahtar kelimelere göre sitenin konusu ile uyumlu reklamlar görüntülenmektedir. Ücretlendirme arama motoru ile aynıdır. Reklamın görüntüleneceği bölgeler reklam veren kişi tarafından belirlenir. Bu reklamlar özellikle forum, rehber, portal, makale, ilan gibi sitelerde etkili olmaktadır. Bu sitelere giren ziyaretçiler reklamlara bakma ihtiyacı da duymaktadır. İçerik ağı reklam sistemi, çok az gelir getiren bir reklam sistemidir. Sosyal ağ reklamlarının farkı başvurunun sosyal ağa yapılması, reklamın sadece kendi içeriğinde görüntülenmesidir. Web site reklam alanları yazılım indirme, forum, rehber, portal arama gibi siteler üzerinde reklam alanı olarak ayrılmış bölümlerde yayınlanır. Bu bölümlere haftalık, aylık ya ada yıllık ücret karşılığı metin reklam veya Banner reklam kabul edilmektedir. Sitenin popülerliğine göre diğer reklam sitelerinden daha fazla gelir getirmektedir. Reklam sitelerinde ise reklam yapmak genellikle ücretsizdir. Reklamlar arama Optimizasyonuna tabii tutulur, ancak çok etkili bir yöntem değildir. Reklam sektöründe temel özellik farklılık, yaratıcılık, yenilik olup, öncelikle kişilerin görsel ve işitsel duyularına hitap etmesidir. Web reklamcılığı firmaların satışlarını arttırmak imajını ve kurumsal kimliklerini göstermek amacı ile kullandığı bir pazardır. Reklamcılığın hedefi firmanın ürünlerini, kendisini ve servislerini tanıtmaktır. Müşteri ile iletişim sağlamak, özendirme ve satışları arttırmaktır. İnternet hayatımıza girdiği günden beri sağladığı kolaylıklardan biri de reklam sektörünün ön plana çıkmasıdır. Sağladığı avantajlarla önem kazanan internet reklamcılığı esnek ve ekonomik olmasının yanı sıra ölçülebilir ve interaktiftir. Son yıllarda hızla gelişen ve lider konumuna gelen sektörden biri de internet reklamcılığıdır. Bu sektörün hızla ilerleyerek tüm reklam çeşitlerinin önüne geçeceği görülmektedir. Web reklamları her zaman en hızlı şekilde geri dönüşüm sağlamaktadır.

devamı
Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!